BPH – kredyty dla firm

Bank BPH powstał na skutek wyodrębnienia części kapitału we struktur Narodowego Banku Polskiego w 1989 roku. Dziś należy do jednej z największych na świecie korporacji. BPH jest częścią General Electric. Przez ponad 20 lat funkcjonowania na polskim rynku bank zgromadził doświadczenie, któro owocuje dziś najwyższej jakości usługami skierowanymi do klientów indywidualnych, firm ora klientów korporacyjnych. Bank dysponuje siecią niemal 300 własnych placówek, placówek partnerskich i agencji uniwersalnych na terenie całego kraju.

Oferta banku dostępna jest również dzięki nowoczesnej bankowości internetowej. Bank BPH przygotował bogatą ofertę produktów i usług skierowanych do firm. W jej ramach możemy wyróżnić kredyty. Mowa tu o zobowiązaniach dla mikro i małych firm, kredyty dla średnich firm oraz kredyty inwestycyjne z poręczeniem Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. W przypadku najmniejszych firm i działalności gospodarczych mamy do czynienia z limitami debetowymi, kredytami rewolwingowymi, odnawialnymi pożyczkami hipotecznymi, prostymi kredytami inwestycyjnymi czy kredytami na zakup pojazdów. Ważną pozycją oferty kredytowej BPH jest kredyt na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, czyli tzw. start biznesu.

Oferta skierowana do większych przedsiębiorstw to m.in. kredyty wielo celowe, kredyty w rachunku bieżącym, odnawialne kredyty obrotowe, nieodnawialne kredyty obrotowe, kredyty hipoteczne, kredyty inwestycyjne dla wspólnot mieszkaniowych, kredyty inwestycyjne, kredyty technologiczne, a także kredyty dofinansowywane ze środków unijnych. Jak widać oferta BPH jest na prawdę wart uwagi każdego przedsiębiorcy.

Oficjalna strona www.bph.pl

Dodaj swoją opinię