Credit Agricole – kredyty dla firm

Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalny. Swoje działania koncentruje na budowaniu długoterminowych relacji z klientami oraz profesjonalnym doradztwie popartym przyjazną obsługą. Bank należy do Grupa Crédit Agricole, która jest liderem bankowości uniwersalnej na terenie Francji jak i całej Europy. Credit Agricole Bank Polska zatrudnia około 5,5 tysiąca pracowników. Kredyty ratalne Credit Agricole Bank Polska dostępne są w 16 tysiącach punktów sprzedaży. Strategia banku zakłada dalszy rozwój u umacnianie pozycji na rynku.

W ofercie Credit Agricole Bank Polska znajdziemy szereg produktów kredytowych. Mowa tu o zobowiązaniach przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Oferta dla przedsiębiorców podzielona jest na produkty skierowane do małych i średnich firm oraz do przedsiębiorstw. Oddzielną grupę stanowią kredyty przeznaczone dla rolników. W przypadku oferty dla małych i średnich firm klienci mogą liczyć na kredyty w rachunku bieżącym, kredyty inwestycyjne, pożyczki biznesowe czy kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W przypadku drugiej grupy, czyli przedsiębiorstw Credit Agricole Bank Polska przygotował jeszcze bardziej rozbudowaną ofertę kredytową. Mowa tu o kredytach obrotowych, kredytach inwestycyjnych, rozwiązaniach pozwalających na finansowanie różnego typu projektów, kredytach konsorcjalnych, finansowaniu nieruchomości czy finansowaniu eksportu. Na koniec warto wspomnieć o ofercie skierowanej do rolników. Mamy tu do czynienia z kredytami na zakup gruntów rolnych czy kredytami inwestycyjnymi.

Oficjalna stronawww.credit-agricole.pl

Dodaj swoją opinię