Deutsche Bank – opis banku i kredyty dla firm

Deutsche Bank PBC S.A. jest elementem Grupy Deutsche Bank. Jest to jedna z największych instytucji finansowych na świecie. Deutsche Bank PBC S. A. kieruje swoją ofertę do szerokiego grona klientów w tym do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Obecnie dysponuje siecią 200 oddziałów w całym kraju. W ofercie Deutsche Bank PBC S. A. znajdziemy konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty oraz szereg przeróżnego rodzaju kredytów skierowanych do wszystkich typów klientów. Oferta banku dostępna jest również drogą internetową.

Jednym z ważnych elementów oferty Deutsche Bank PBC S.A. są kredyty, a dokładnie rzecz biorąc kredyty skierowane do sektora przedsiębiorstw. W tym wypadku mamy do czynienia z bogatą ofertą różnego rodzaju zobowiązań służących m.in. do finansowanie bieżącej działalności firm i przedsiębiorstw jak i realizacji mniejszych lub większych inwestycji. Oferta Deutsche Bank PBC S.A. to warte uwagi kredyty na rozpoczęcie działanośc gospodarczej czy kredyty w rachunku bieżącym. Można dzięki nim finansować bieżące potrzeby firmy związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Kolejnym ciekawym produktem są linie kredytowe mogące pomóc klientom w zachowaniu płynności finansowej oraz bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej. Kolejny element oferty to kredyty kasowe pozwalające na finansowanie krótkoterminowych obrotowych potrzeb kredytowych. Oferta Deutsche Bank PBC S.A. dla firm to również kredyty inwestycyjne, kredyty wielozadaniowe linie kredytowe w bankowym rachunku inwestycyjnym. Nie można również zapominać o kredytach obrotowych odnawialnych i nieodnawialnych.

Oficjalna stronawww.deutschebank.pl

Dodaj swoją opinię