INVEST BANK SA – opis banku i kredyty dla firm

INVEST-BANK S.A. został założony w 1991 roku. Bank jest elementem Grupy Kapitałowej Podmiotów, których właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak. Jest bankiem uniwersalnym, oferującym swoje produkty szerokiemu gronu klientów indywidualnych i biznesowych. Swoje usługi oferuje za pośrednictwem tradycyjnych oddziałów oraz bankowości internetowej. INVEST-BANK S.A. to ponad sto oddziałów własnych i 680 placówek pośredników, zatrudnia ponad 1000 pracowników. Za swoją działalność bank został wielokrotnie nagrodzony.

Bank wspiera również działalność społeczną. INVEST-BANK S.A. przygotował wartą uwagi propozycję dla klientów biznesowych. Przykładem mogą tu być produkty kredytowe dla firm i przedsiębiorstw. Jak się okazuje INVEST-BANK S.A. ma do zaoferowania kilka ciekawych zobowiązań mogących posłużyć zarówno do finansowania działalności bieżącej jak i inwestycyjnej. Na początku warto wspomnieć o kredytach w rachunku bieżącym. Tego typu zobowiązania można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Kolejnym produktem dostępnym w banku jest kredyt obrotowy odnawialny. W ofercie INVEST-Bank znajdziemy kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Bank udostępnia również inne warunki kredytowania związane z kredytem odnawialnym. Ciekawym i wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców jest również kredyt kasowy. Wszyscy przedsiębiorcy chcący rozwijać swoją działalność gospodarczą mogą skorzystać z dostępnych w INVEST-BANK S.A. kredytów inwestycyjnych. Na koniec warto również wspomnieć o pożyczkach pod zastaw hipoteki. Zobowiązania te charakteryzują się szybką decyzją kredytową.

Oficjalna stronawww.investbank.pl

Dodaj swoją opinię