Kredyt Fair od Idea Banku

Nowość w Idea Bank – Kredyt Fair to pożyczka bez odsetek dla firm. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na zadłużenie w tym banku, z góry wiedzą, jaką kwotę będą musieli zwrócić. Kredyt Fair wyróżnia się brakiem oprocentowania, brakiem prowizji za wcześniejszą spłatę, a także brakiem ubezpieczeń. Idea Bank daje swoim klientom możliwość wyboru jednego spośród dwóch kredytów: ratalnego i inwestycyjnego niezabezpieczonego.

Pierwszy z nich – kredyt obrotowy ratalny – można wziąć na dwa sposoby: na okres 36 miesięcy z równej wysokości ratami lub na okres 37 miesięcy – z ostatnią tak zwaną ratą balonową (poprzednie raty obniżone są o połowę). Wartość kredytu obrotowego wynosi maksymalnie 300 tysięcy złotych. Prowizja za jego uruchomienie waha się od 14 do 49% całej kwoty, a przygotowanie wniosku (weryfikacja działalności) to kolejne 5%.

Kredyt inwestycyjny zaś rozłożony jest na 72 miesiące spłaty. Jego całkowita wysokość może wynosić do 500 tysięcy złotych. Prowizja za przygotowanie wniosku również wynosi 5%, a opłata za uruchomienie to 34%. Ważne jest, że jest to kredyt bez zabezpieczenia.

Dodaj swoją opinię