Mitsubishi – opis banku i kredyty dla firm

Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Polska) S.A. działa w naszym kraju od 2001 roku. Był to pierwszy bank japoński w Polsce. Oferta banku skierowana jest głównie do japońskich przedsiębiorstw i spółek akcyjnych z udziałem kapitału japońskiego działających na rynku polskim. Czyni to bank unikatowym podmiotem na naszym rynku usług i produktów bankowych. Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ należy do grupy kapitałowej Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG), Klienci banku mogą liczyć na wysokiej jakości bankowość tradycyjną i elektroniczną.

Oferta banku jak już było to wspomniane skupienie się na finansowaniu czy ogólnie obsłudze spółek japońskich, spółek z kapitałem japońskim oraz inwestycji japońskich. Wśród tej oferty mamy do czynienia zarówno z takimi propozycjami jak produkty transakcyjne czy produkty kredytowe. Skupmy się na tej drugiej wymienionej grupie usług i produktów bankowych. W ramach tej oferty Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Polska) S.A. proponuje m.in. finansowanie kapitału obrotowego. To jednak nie wszystko. Poza finansowaniem kapitału obrotowego Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Polska) S.A. proponuje swoim klientom również finansowanie nakładów kapitałowych. W ofercie banku Mitsubishi są kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z Japonią.

Na koniec należy wspomnieć również o trzecim elemencie oferty kredytowej dla firm przygotowanym przez bank. Mowa tu o obsłudze handlu zagranicznego. W ramach takowej oferty Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Polska) S.A. proponuje gwarancje, akredytywy, inkaso dokumentowe. Wszystko to przygotowano ze wskazaniem na kapitał rodzimy banku.

Oficjalna stronahttp://www.pl.bk.mufg.jp

Dodaj swoją opinię