PKO BP – kredyty dla firm

PKO Bank Polski to największy i jeden z najstarszych banków w Polsce. Jego historia sięga 1919 roku. Dziś świadczy usługi za pośrednictwem 1,2 tysiąca oddziałów. Ponadto jego oferta dostępna jest w ponad dwóch tysiącach placówek partnerskich oraz za pośrednictwem nowoczesnej bankowości internetowej. Klienci banku mają do dyspozycji sieć ponad 2,8 tysięcy bankomatów. PKO Bank Polski to bank uniwersalny działający na wszystkich segmentach rynku. Jest również liderem grupy kapitałowej (Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego).

PKO Bank Polski przygotował bardzo ciekawą ofertę skierowaną do firm i przedsiębiorstw. Na uwagę zasługują zwłaszcza propozycje kredytowe banku. Mamy tu do czynienia z produktami takimi jak kredyty odnawialne skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw czy kredyty inwestycyjne pozwalające na sfinansowanie inwestycji związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą bądź rolniczą. W ofercie PKO nie zabrakło kredytu na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Kolejny element oferty PKO BP są limity kredytowe wielo celowe przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Innym typem oferty kredytowej skierowanym do tego segmentu są pożyczki hipoteczne.

Kredytobiorca może je przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Maksymalna kwota kredytu PKO BP to nawet 2 miliony złotych. PKO Bank Polski posiada w swojej ofercie również gwarancje de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego. W ramach takich zobowiązań klient ma szybki dostęp do środków z kredytu oraz długi okres gwarancji przy niskich kosztach zabezpieczenia.

Oficjalna stronawww.pkobp.pl

Dodaj swoją opinię