Provident – pożyczki pozabankowe

Provident Polska jest częścią międzynarodowej grupy International Personal Finance. Na rynku polskim działa już od kilkunastu lat. Z usług firmy skorzystało już ponad 3,5 miliona klientów. Zgodnie z danymi firmy satysfakcja z usług wynosi ponad 90%. Grupa finansowa będąca właścicielem Provident Polska działa również w takich krajach jak Czechy i Słowacja, Węgry, Rumunia oraz Meksyk. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie i Warszawie. Grupa International Personal Finance zatrudnia około 6300 pracowników.

W ramach swojej oferty Provident udostępnia nie tylko pożyczki dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Oferta Provident jest skierowana do przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego wsparcia gotówkowego na okazyjne zakupy, spłatę należności czy rozwój swojej działalności. Provident oferuje pożyczki w wysokości do 7 tysięcy złotych dla nowych klientów. Przedsiębiorca może mieć dostęp do pieniędzy w 48 godzin. Firma stara się ograniczyć formalności do niezbędnego minimum.

Do starań o pożyczkę wystarczy potwierdzenie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Pożyczka zaciągana w Provident może zostać wliczona w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Firma oferuje raty dopasowane do możliwości klienta oraz dogodny okres spłaty (raty tygodniowe). W cenę pożyczki wliczone jest ubezpieczenie. Żeby zaciągnąć pożyczkę wystarczy wyplenić formularz na stronie firmy pożyczkowej i czekać na kontakt z konsultantem Provident.

Oficjalna stronawww.provident.pl

Dodaj swoją opinię