SKOK – pożyczki pozabankowe

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe funkcjonują na naszym rynku od 1992 roku. Podobne instytucje funkcjonują na całym świecie. W 101 krajach mamy do czynienia ze strukturami podobnymi do SKOK. Obecnie kasy zrzeszają w naszym kraju ponad2,6 miliona członków. Podobne systemy na całym świecie skupiają ponad 200 milionów osób. Sieć placówek SKOK jest największą w naszym kraju, jeżeli chodzi o podmioty oferujące usługi finansowe obywatelom. W swojej ofercie kasy mają produkty finansowe skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.

Skupmy się na ofercie kredytowej skierowanej do przedsiębiorców. W tym wypadku SKOK-i mają kilka ciekawych produktów do zaoferowania. Mowa tu na przykład o pożyczkach w formie linii kredytowej. Jest ona skierowana do klientów posiadających rachunek firmowy w banku czy kasie spółdzielczej. Klient może otrzymać szybki zastrzyk gotówki. Kolejnym elementem oferty dla firm są proste pożyczki gospodarcze. W przypadku takiego zobowiązania przedsiębiorca może otrzymać nawet 100 tysięcy złotych.

Innym ciekawym rozwiązaniem są pożyczki inwestycyjne. Ich wysokość to nawet 1,5 miliona złotych. Okres kredytowanie w przypadku tego rodzaju zobowiązań może sięgać 120 miesięcy. Na koniec warto wspomnieć o pożyczkach obrotowych. W przypadku takich zobowiązań przedsiębiorca może pożyczyć nawet pół miliona złotych. Okres spłaty zobowiązania to 36 miesięcy. SOKO-i oferują atrakcyjne warunki, jeżeli chodzi o prowizje czy oprocentowanie zaciąganych zobowiązań.

Oficjalna stronawww.skok.pl

Dodaj swoją opinię