Volkswagen Bank – oferta kredytów dla firm

Volkswagen Bank Polska został powołany do życia na początku 1998 roku. Swoją działalność operacyjną rozpoczął 30 lipca tego samego roku. Bank jest częścią Volkswagen Financial Services AG. Oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Specjalnością Volkswagen Bank Polska jest finansowanie zakupu samochodów. W swojej ofercie ma równie leasing. Produkty banku pozwalają na zakup samochodów takich marek jak Volkswagen, Audi, SEAT czy Škoda. Podstawą działalności banku jest bankowość internetowa.

Volkswagen Bank Polska jak już wspominaliśmy jest specjalistą od kredytów samochodowych i ogólnie finansowania samochodów nowych jak i używanych. Oferta kredytowa skierowana do firm również skupia się na tym segmencie rynku. Mamy, zatem do czynienia z ofertą kredytowania samochodów firmowych. W Volkswagen Bank Polska klienci mogą liczyć na szybką decyzję kredytową. Bank stara się również ograniczyć formalności kredytowe do niezbędnego minimum. Ponadto oferuje ciekawe warunki dotyczące niskiego wkładu własnego do inwestycji.

Razem z kredytem Volkswagen Bank Polska oferuje atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Kredyty samochodowe w Volkswagen Bank Polska to atrakcyjna oferta dla klientów flotowych. Przy zaciąganiu kredytów bank może wymagać jedynie dwóch dokumentów tożsamości. Z oferty kredytowej można skorzystać na miejscu w salonie samochodowym bez konieczności oddzielnego kontaktu z bankiem. Należy jednak pamiętać o obowiązkowym wkładzie własnym. Bank oferuje również leasing.

Oficjalna stronawww.vwbank.pl

Dodaj swoją opinię