Konkurs mBanku i 5 tysięcy nagrody

mBank wspiera przedsiębiorców na kilka sposobów. Jednym z nich jest specjalistyczny serwis firmowi.pl. Można tam znaleźć mnóstwo różnego typu informacji na temat przedsiębiorczości, które na pewno przydadzą się przede wszystkim początkującym przedsiębiorcom. Do tego mBank przygotował konkurs dla przedsiębiorców. Zadanie konkursowe polega na opisani tego jak przedsiębiorcy zainwestowaliby pieniądze w rozwój swojego biznesu. Na nagrody przeznaczono 25 tysięcy zł. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: “Jak zainwestujesz 5 tys. zł w swoją firmę?”.

Należy też wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy do konkursu dostępny na stronie firmowi.pl. Co dwa tygodnie autorzy najlepszych i najciekawszych odpowiedzi na tak postawione pytanie otrzymają rzeczone 5 tysięcy zł na rozwój swojej firmy. Do tego wyróżnieni uczestnicy otrzymają nagrody dodatkowe. Wszyscy zainteresowaniu uczestnicy konkursu otrzymają także dostęp do specjalnego szkolenia online. Więcej szczegółów konkursu na stronie internetowej banku.

Liczba opinii: 1

  1. Hebergement web pisze:

    Beda takze nagrody dla zdobywcow drugiego i trzeciego miejsca oraz wyroznienia – lacznie miasto przeznaczy na to sto tysiecy zlotych.

Dodaj swoją opinię