Księgowość mobilna

ING Bank Śląski przygotował dla swoich klientów z sektora średnich i dużych firm nową aplikację przeznaczoną na telefony komórkowe oraz tablety. Mowa tu o aplikacji INGKsięgowośćMobilna. Nowa aplikacja umożliwia klientom korzystającym z usługi INGKsięgowość skanowanie i przesyłanie dokumentów księgowych oraz kadrowych wprost do portalu biura rachunkowego. Oto, co na temat nowego rozwiązania powiedział wiceprezes ING Banku Śląskiego, Michał Bolesławski:

“INGKsięgowośćMobile to prosta aplikacja umożliwiająca wykonanie – przy użyciu smartfona lub tabletu – zdjęcia faktury i przesłanie go bezpośrednio do systemu ING KsięgowośćOnLine. Wygodny i intuicyjny interfejs aplikacji zapewnia szybkie przekazywanie dokumentów, niezależnie od miejsca i czasu. To kolejne usprawnienie procesowe dla naszych klientów i następny krok w tworzeniu najbardziej kompleksowej oferty usług dla firm na rynku”.

Podstawowe zalety nowej aplikacji to możliwość całkowitego wyeliminowania papieru czy wsparcie w bezpośrednim przekazywaniu ważnych dokumentów. Oczywiście usługi będą dostępne przez 24 godziny na dobę.

Dodaj swoją opinię