Meritum Bank – oferta kredytów dla firm

Meritum Bank ICB S.A. funkcjonował wcześniej pod nazwą Bank Współpracy Europejskiej S.A. Na rynku obecny jest od 1990 roku. Od 2007 roku właścicielem większości akcji jest Innova/4 L.P. od 2009 roku bank funkcjonuje, jako Meritum Bank. Wtedy też przeniesiono siedzibę banku z Wrocławia do Gdańska. Drugim akcjonariuszem banku jest Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz WCP COOPERATIEF U.A. Meritum Bank jest bankiem uniwersalnym. W jego ofercie znajdziemy produkty skierowane do firm jak i do klientów indywidualnych.

Jeżeli chodzi o firmy Meritum Bank przygotował kilka ciekawych rozwiązań, które powinny zainteresować każdego przedsiębiorcę. Meritum Bank oferuje m.in. kredyty odnawialne. Zobowiązanie cechuje się wysoką maksymalną kwotą nawet 300 tysięcy złotych. Kredyt jest dostępny bez zbędnych formalności, nawet dla firm, które niedawno rozpoczęły swoją działalność. Innym ciekawym zobowiązaniem oferowanym przez Meritum Bank jest kredyt na rozpoczęcie działalności oraz kredyt pod nieruchomość. W tym przypadku firmy mogą liczyć nawet na 2 miliony złotych rozłożone nawet na 20 lat spłaty.

Jeżeli mówimy o ofercie skierowanej do firm nie możemy pominąć tak zwanych kredytów rewolwingowych. Mogą one być znakomitym pomysłem na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej. Limit kredytowy to nawet 4 miliony złotych. Innym pomysłem banku Meritum są kredyty inwestycyjne pozwalające na zrealizowanie poważnych przedsięwzięć i inwestycji. Przedsiębiorcy mogą liczyć zobowiązania w wysokości do 4 milionów złotych oraz długi okres spłaty pozwalający na ustalenie niskich, miesięcznych rat.

Oficjalna stronameritumbank.pl

Dodaj swoją opinię