Idea Bank SA – opis banku i kredyty dla firm

Idea Bank S.A. działa w Polsce od 1991 roku. Początkowo funkcjonował, jako GMAC Bank Polska S.A. Pod marką Idea Bank funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Należy do Grupy Kapitałowej Getin Noble Bank SA. Podstawowy cel banku to wsparcie dla osób chcących prowadzić własną działalność gospodarczą. Oferta banku skierowana jest w dużej mierze do mikro i małych przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Bank posiada również produkty i usługi skierowane do klientów indywidualnych.

W ramach oferty skierowanej do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób chcących takową działalność założyć bank proponuje takie zobowiązania jak na przykład atrakcyjne kredyt na start (kredyt IdeaBank na rozpoczęcie działaności gospodarczej). W tym przypadku kredytobiorcy mogą liczyć nawet na rok bez składek ZUS. Poza tym klienci mogą mieć dostęp do unikalnej oferty kredytów bezzwrotnych (istnieje możliwość umorzenia zobowiązań zaciągniętych w banku). Idea Bank S.A posiada w swojej ofercie także kredyty inwestycyjne.

Innym elementem oferty są kredyty obrotowe. Nie możemy również zapominać o kredytach deweloperskich. Są to specjalne zobowiązania przeznaczone na finansowanie inwestycji budowlanych na sprzedaż lub pod wynajem. Z kredytu mogą skorzystać deweloperzy lub inne podmioty inwestujące w podobny sposób. Ciekawym elementem oferty są również kredyty samochodowe. Na koniec warto również wspomnieć o kredytach ze wsparciem unijnym czy kredytach z gwarancją de minimis BGK. Bank oferuje również karty kredytowe dla firm.

Oficjalna stronawww.ideabank.pl

Dodaj swoją opinię