Millennium – opis banku i kredyty dla firm

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 roku. Dziś jego strategicznym udziałowcem jest największy komercyjny bank w Portugalii Banco Comercial Portugues (Millennium bcp). Bank Millennium stanowi centrum Grupy Banku Millennium. W jej skład wchodzą następujące podmioty: Bank Millennium Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Bank Millennium jest bankiem uniwersalnym. Jego oferta skierowana jest do klientów ze wszystkich segmentów rynku finansowego.

Jednym z elementów oferty, jaką dla swoich klientów przygotował Bank Millennium jest finansowanie biznesu oraz przedsiębiorstw. Bank właśnie w ten sposób dzieli ofertę skierowaną do firm i tym podobnych podmiotów. W przypadku oferty dla biznesu mamy do czynienia z szeregiem ciekawych produktów finansowych w tym również kredytów. Może tu być mowa o kredytach gotówkowych w złotówkach dla firm, kredytach inwestycyjnych czy kredytach w rachunku bieżącym. Inne elementy oferty dla biznesu to kredyty hipoteczne na rozwój firmy oraz wymienione wcześniej zobowiązania w większej skali. Ciekawym produktem Millennium są kredyty na uruchomienie działalności gospodarczej, które można przeznaczyć na zakup maszyn, urządzeń, floty czy wyposażenie biura.

W przypadku oferty określanej, jako skierowana do przedsiębiorstw bank proponuje takie zobowiązania jak kredyty w rachunku bieżącym, kredyty pod hipotekę czy kredyty rewolwingowe. To jednak nie koniec. Bank Millennium oferuje również finansowanie przedsiębiorstw w oparciu o kredyty obrotowe oraz kredyty inwestycyjne. Jak zatem widać Bank Millennium ma na prawdę sporo do zaoferowania w tym segmencie rynku.

Oficjalna stronawww.bankmillennium.pl

Dodaj swoją opinię