BOŚ – oferta kredytów dla firm

Bank Ochrony Środowiska SA może się poszczyć ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku produktów finansowych. Głównym jego akcjonariuszem pozostaje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Na szczególną uwagę zasługują preferencyjne kredyty na cele związane z ochroną środowiska i zarazem wspomagające rozwój biznesu. W ramach tych zobowiązań bank udostępnił środki na ponad 11 miliardów złotych. Bank jest notowany na warszawskiej giełdzie.

Oferta Banku Ochrony Środowiska to między innymi kredyty skierowane do firm i przedsiębiorstw. Ofertę banku można podzielić na tą skierowaną do mikro przedsiębiorstw oraz większych przedsiębiorstw. W przypadku tej pierwszej podgrupy możemy spotkać się z takimi zobowiązaniami jak kredyty obrotowe w rachunku bieżącym, kredyty obrotowe w rachunku kredytowym, szybkie kredyty dla mikro przedsiębiorstw, pożyczki pod hipotekę, kredyty inwestycyjne, kredyty pomostowe czy na przykład kredyty technologiczne.

Nie można również zapominać o kredytach proekologicznych, które są specjalnością i jednym z elementów misji Banku Ochrony Środowiska. W ramach oferty dla większych przedsiębiorstw bank przygotował m.in. linie kredytowe, kredyty odnawialne w rachunku bieżącym, kredyty obrotowe w rachunku kredytowym, kredyty hipoteczne, kredyty technologiczne, kredyty inwestycyjne, wykup wierzytelności czy dyskonto weksli. Tu również mamy do czynienia z szeroką ofertą kredytów proekologicznych.

Oficjalna stronawww.bosbank.pl

Dodaj swoją opinię