Współpraca Millennium Leasing i MOTO Flota

Na koniec marca 2016 roku Millennium Leasing i MOTO Flota podpisały umowę o współpracy, w wyniku czego narodziła się oferta AutoKomfort+, która ma być dostępna dla klientów pierwszego z podmiotów od początku czerwca. Usługa AutoKomfort+ będzie skupiać się na finansowaniu pojazdów osobowych i ciężarowych do 3,5 t. Skorzystanie z niej ma przynieść zmniejszenie kosztów związanych z zarządzeniem flotą samochodową i wzrost kontroli nad procesem serwisowaniem pojazdów. Klienci otrzymają między innymi dostęp do hurtowych zakupów części i usług serwisowych w rabatowych cenach w całej Polsce.

Korzyści płynących z korzystania z usługi AutoKomfort+ od Millennium Leasing i MOTO Flota jest więcej. Do dyspozycji klientów zostanie oddane call center, które świadczyć będzie usługi doradcze z zakresu zarządzania flotą pojazdów. Do końca 2016 roku osoby zainteresowane będą miały okazję skorzystania z bezpłatnego wypróbowania usługi. Ma to być prezent dla klientów z okazji 25 lat istnienia Millennium Leasing na rynku.

Millennium Leasing oferuje finansowanie leasingiem polskich firm ze wszystkich branż. Jest jednym z pierwszych takich przedsiębiorstw w Polsce. MOTO Flota natomiast dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla klientów biznesowych.

Dodaj swoją opinię