DobraPożyczka – pożyczki pozabankowe dla firm

Dobra Pożyczka działa na polskim rynku pożyczek gotówkowych już od 2002 roku. Jest to marka, która powstała wyłącznie na bazie polskiego kapitału. W swojej działalności firma stawia na profesjonalne podejście do spraw związanych z udzielaniem pożyczek gotówkowych i dbałość o dobro klienta. Dobra Pożyczka to specjaliści od pożyczek gotówkowych. Główny rynek zbytu produktów finansowych stanowią dla firmy klienci indywidualni. Dobra Pożyczka poszerzyła jednak swoją ofertę o produkty finansowe skierowane do klientów biznesowych, czyli na przykład firm.

W ramach oferty skierowanej właśnie do firm klienci mogą liczyć na ciekawe rozwiązania finansowe, które mogą posłużyć zarówno w prowadzeniu bieżącej działalności jak i realizacji inwestycji. Dobra Pożyczka oferuje klientom biznesowym takie zobowiązania jak pożyczki dla mikro przedsiębiorstw, pożyczki dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, pożyczki na rozwój firmy oraz realizację inwestycji, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki dla osób praktykujących wolne zawody oraz pożyczki dla podmiotów posiadających zadłużenie.

Przy udzielaniu pożyczek Dobra Pożyczka nie wymaga nadmiernych formalności. Pożyczkobiorca nie musi okazywać zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego Biura Informacji Kredytowej czy Biura Informacji Gospodarczej. Procedura starania się o pożyczkę może być na prawdę prosta. Wystarczy wysłać odpowiedni wniosek drogą internetową i czekać na kontakt z doradcą. Firma zapewnia szybką weryfikację i decyzję pożyczkową.

Oficjalna stronawww.dobrapozyczka.com.pl

Dodaj swoją opinię