ProfiCredit – pożyczki pozabankowe dla firm

Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w naszym kraju. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group. Poza polską działa ona również w takich krajach jak Czechy, Słowacja oraz Bułgaria. Profi Credit Poland działa na terenie całego kraju i dysponuje siecią 60 biur. Ponadto zatrudnia 1500 doradców finansowych. Profi Credit kieruje swoją ofertę w dużej mierze do klientów indywidualnych. Posiada również ciekawą ofertę przygotowaną z myślą o firmach. Cały czas dynamicznie rozwija swoją działalność jak i ulepsza swoją ofertę.

Profi Credit przygotował ciekawą ofertę dla firm i przedsiębiorców. W jej ramach kredytobiorcy mogą liczyć na kilka ciekawych zobowiązań. Mowa tu o prostych pożyczkach biznesowych, pożyczkach na start działalności gospodarczej, pomostowych pożyczkach biznesowych, celowych pożyczkach biznesowych oraz ofercie pożyczkowej skierowanej do rolników. W ramach zobowiązań dostępnych w Profi Credit klient może liczyć na kilka do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Spłata może być rozłożona nawet na 48 miesięcy.

Oferta pożyczek dla firm i przedsiębiorstw (również dla rolników) w Profi Credit to szybka decyzja kredytowa oraz minimum formalności. Jednym z dokumentów niezbędnych do uzyskania pożyczki będzie zaświadczenie o dochodach. Warto również zwrócić uwagę na możliwość zabezpieczenia pożyczek hipoteką. Może to zmniejszyć koszty pożyczki. Profi Credit akceptuje wszystkie formy rozliczenia przedsiębiorcy z Urzędem Skarbowym. Pożyczkę można wliczyć w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Oficjalna stronawww.proficredit.pl

Dodaj swoją opinię