Bank Pocztowy – kredyty dla firm

Bank Pocztowy powstał w 1990 roku. Jego akcjonariusze to Poczta Polska Spółka Akcyjna posiadająca oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. Pierwszy podmiot posiada 75, a drugi 25 procent akcji. Bank Pocztowy dociera do swoich klientów za pośrednictwem sieci oddziałów własnych, Urzędów Pocztowych i nowoczesnych rozwiązań takich jak bankowość internetowa. Oferta banku skierowana jest do szerokiego grona klientów. Znajdziemy tam produkty zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

W przypadku wspominanej oferty dla firm mamy do czynienia z pewnym rozgraniczeniem. Bank Pocztowy przygotował oddzielną ofertę dla małych firm oraz oddzielną ofertę dla korporacji. Jak wyglądają te pakiety ofert z perspektywy kredytów? W przypadku oferty dla mniejszych firm Bank Pocztowy proponuje linie kredytowe, kredyty ratalne oraz pożyczki hipoteczne skierowane szczególnie do tak zwanych mikro przedsiębiorstw. W ofercie MŚP Bank Poczotwy oferuje również kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Druga grupa ofert to wspominane produkty finansowe, a dokładnie rzecz biorąc kredyty skierowane do korporacji. W tym wypadku wyróżnić możemy kredyty pozwalające na finansowanie działalności małych i średnich przedsiębiorstw oraz większych podmiotów.

Oferta obejmuje kredyty w rachunku bieżącym, kredyty obrotowe odnawialne, kredyty obrotowe nieodnawialne, kredyty dyskontowe, kredyty inwestycyjne, gwarancje bankowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne czy kredyty termo modernizacyjne. Warto też pamiętać o kredytach remontowo-budowlanych. Bank Pocztowy ma również inne poza kredytami produkty skierowane do firm i biznesu.

Oficjalna stronawww.pocztowy.pl

Dodaj swoją opinię