BPS – kredyty dla firm

Bank Polskiej Spółdzielczości z przyłączenia do Gospodarczego Banku Południowo-Zachodniego SA takich podmiotów jak Banku Unii Gospodarczej SA, Lubelskiego Banku Regionalnego SA, Małopolskiego Banku Regionalnego SA, Rzeszowskiego Banku Regionalnego SA, oraz Warmińsko-Mazurskiego Banku Regionalnego SA 15 marca 2002 roku. Jest bankiem komercyjnym. Swoją ofertę kieruje do małych i średnich przedsiębiorstw, klientów korporacyjnych oraz klientów indywidualnych. Wyspecjalizował się we wsparciu m.in. dla rolnictwa, handlu, turystyki czy przemysłu rolno-spożywczego.

Bank Polskiej Spółdzielczości przygotował niezwykle bogatą ofertę skierowaną do firm. W tym przypadku skupimy się na kredytach dla tego rodzaju podmiotów. Mogą to być przykładowo szybkie pożyczki i kredyty w ramach debetu lub na start. Kolejnym elementem oferty są kredyty obrotowe. Możemy tu wyróżnić, jako przykłady kredyty w rachunku bieżącym, kredyty rewolwingowe czy kredyty dyskontowe. Idąc dalej nie można zapomnieć o kredytach inwestycyjnych. BPS oferuje kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W tym przypadku możemy podać takie przykłady zobowiązań dostępnych w Banku Polskiej Spółdzielczości jak kredyty na inwestycje, kredyty pomostowe czy kredytowe linie hipoteczne. Warto tu również wspomnieć o kredytach na zakup papierów wartościowych czy kredytach termomodernizacyjnych. Co do pozostałych produktów wyróżnić możemy gwarancje bankowe czy kredyty pochodzące z funduszy rozwojowych (Kredyty z Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej). Dostępne są również produkty finansowane przez BGK.

Oficjalna stronawww.bankbps.pl

Dodaj swoją opinię