BNP Paribas – oferta kredytów dla firm

BNP Paribas Bank Polska SA jest członkiem Grupy BNP Paribas. BNP Paribas zatrudnia prawie 190 tysięcy pracowników w prawie 80 krajach, w tym 145 tysięcy pracowników w Europie. Główne pola działania grupy to bankowość detaliczna, bankowość korporacyjna i inwestycyjna oraz usługi zarządzania aktywami czy majątkiem. BNP Paribas Bank Polska SA to bank uniwersalny. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów firmowych. Ma również bogatą ofertę skierowaną do klientów korporacyjnych. Na uwagę zasługuje zwłaszcza oferta skierowana do klientów firmowych.

BNP Paribas Bank Polska przygotował oddzielną propozycję finansową dla mikrofirm i oddzielną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta kredytowa skierowana do najmniejszych podmiotów skupia się głównie wokół kredytów w rachunku bieżącym. Osoby planujące uruchomić własną firmę mogą w BNP otrzymać kredyt na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Oferta skierowana do małych i średnich firm jest już znacznie bogatsza. W tym przypadku mamy do czynienia z kredytami w rachunku bieżącym, liniami kredytowymi o wielu celach, kredytami inwestycyjnymi, kredytami inwestycyjnymi finansowanymi z Europejskiego Bank Inwestycyjnego, kredytami energooszczędnymi, kredytami pod dotacje z Unii Europejskiej czy kredytami hipotecznymi.

Oferta BNP Paribas Bank Polska to również leasing dla małych i średnich przedsiębiorstw (firm) oraz umowy o finansowanie produktów dla przedsiębiorców. Jeszcze inny element oferty BNP Paribas Bank Polska stanowią kredyty skierowane do tak zwanych klientów korporacyjnych (inwestycyjne, technologiczne itp.).

Oficjalna stronawww.bnpparibas.pl

Dodaj swoją opinię