DZ BANK Polska – oferta kredytów dla firm

DZ BANK Polska S.A. powstał w 1989 roku, jako Bank Amerykański w Polsce. Jest najdłużej działający na polskim rynku bank z dominującym udziałem kapitału zagranicznego. Dziś 100% kapitału zakładowego DZ BANK Polska S.A. posiada DZ BANK AG (z siedzibą we Frankfurcie nad Menem ). DZ BANK Polska S.A. jak każdy bank działający na terenie Polski podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Swoją ofertę DZ BANK Polska S.A. kieruje do zamożnych klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych.

W ramach oferty dla przedsiębiorców DZ BANK Polska S.A. przygotował szereg ciekawych zobowiązań. Mowa tu o kredytach DZ Bank, które pozwolą na swobodne rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej, finansowanie potrzeb bieżących czy też daleko idących inwestycji. Oferta kredytowa DZ BANK Polska S.A. dla firm to interesujące kredyty w rachunku bieżącym. Przedsiębiorstwo może w ramach takowej oferty bezpiecznie zadłużać się w granicach ustalonego limitu kredytowego. Innym elementem oferty są kredyty terminowe. Mamy tu do czynienia zarówno z kredytami inwestycyjnymi jak i z kredytami obrotowymi.

Warto również zwrócić uwagę na tak zwane kredyty technologiczne. Są to zobowiązania służące na finansowanie różnego typu innowacyjnych rozwiązań czy np. technologii. Są to zobowiązania udzielane przez banki komercyjne na podstawie umowy o współpracy zawartej z BGK. Ban przygotował również zaawansowane rozwiązania kredytowe w formie linii kredytowych i tym podobnych. Oddzielną ofertę stanowią produkty w tym kredyty skierowane do klientów korporacyjnych.

Oficjalna stronawww.dzbank.pl

Dodaj swoją opinię