mBank – opis banku i kredyty dla firm

Początki mBanku sięgają roku 2000. Był to pierwszy bank internetowy w naszym kraju. Od początku jego istnienia zaufało mu 3,5 miliona klientów. Obecnie jest częścią BRE Banku. Działalność banku skierowana jest do klientów indywidualnych jak i do firm. Szereg innowacyjnych rozwiązań, które zawsze towarzyszyły bankowi spowodowały, że jest on ciągle synonimem bankowości internetowej. W swojej ofercie bank posiada kredyty, lokaty, rachunki osobiste i oszczędnościowe oraz szereg tym podobnych produktów finansowych.

Jednym z elementów oferty kredytowej mBanku są zobowiązania skierowane do firm. W takim wypadku możliwy jest wybór spośród wielu ciekawych rozwiązań. Bank oferuje między innymi kredyty gwarantowane dla firm, kredyty skierowane specjalnie do aktywnych przedsiębiorców, kredyty w rachunku bieżącym, pożyczki dla firm, finansowanie inwestycji (kredyt inwestycyjny) z linią kredytową wspieraną przez Europejski Bank Inwestycyjny, kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej czy kredyty zabezpieczone hipoteką. Ponadto w ofercie mBanku znajdują się gwarancje de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego (zabezpieczenie kredytu na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa).

Jeszcze inny ciekawy wariant to możliwość przeniesienia kredytu do mBanku. Mowa tu oczywiście o przeniesieniach zobowiązań firmy. Bank umożliwia również przeniesienie kredytu zabezpieczonego. Na koniec warto również wspomnieć o ofercie leasingowej przygotowanej dla firm (leasing pojazdów, maszyn oraz leasing medyczny dla branży medycznej).

Oficjalna stronawww.mbank.pl

Dodaj swoją opinię