SGB-Bank SA – opis banku i kredyty dla firm

Spółdzielcza Grupa Bankowa to 206 Banków Spółdzielczych i SGB-Bank Spółka Akcyjna. Bank dysponuje ponad 1800 placówek. Swoje usługi udostępnia również za pośrednictwem bankowości internetowej. Klienci banku mają dostęp bez prowizji do sieci 3000 bankomatów w całym kraju. Spółdzielcza Grupa Bankowa zapewnia kompleksową głownie obsługę rolnikom, przedsiębiorstwom sektora rolno – spożywczego oraz firmom działającym na terenie miast i wsi. Obecnie banki wychodzą również z ofertą skierowaną miedzy innymi do klientów indywidualnych w wielkich miastach.

Oferta banku skierowana do firm i instytucji obejmuje szereg produktów w tym atrakcyjne kredyty. Jeżeli mówimy o kredytach dla firm w SGB-Banku nie możemy nie wspomnieć o kredytach na działalność gospodarczą. Dzięki tego rodzaju zobowiązaniom przedsiębiorca może finansować bieżące wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, a także przeznaczyć kredyt SGB na uruchomienie nowej działalności gospodarczej. Ponadto SGB-Bank oferuje kredyty obrotowe. Kredyty banku skierowane mogą być nie tylko do przedsiębiorców prywatnych, ale również do Jednostek Samorządu Terytorialnego (JTS).

Kolejnym ciekawym zobowiązaniem jest kredyt inwestycyjny dofinansowany ze środków pomocowych Unii Europejskiej. SGB-Banku posiada w swojej ofercie również komercyjne kredyty inwestycyjne. Można je spożytkować na sfinansowanie nakładów inwestycyjnych, mających na celu odtworzenie, modernizację i zwiększenie majątku trwałego. Warto też zwrócić uwagę na kredyty preferencyjne przeznaczone na przedsięwzięcia związane z termomodernizacją czy remontami.

Oficjalna stronawww.sgb.pl

Dodaj swoją opinię