MultiBank – oferta kredytów dla firm

MultiBank został założony, w 2001 jako detaliczna część BRE Banku SA. Dziś plasuje się wśród największych oraz najnowocześniejszych instytucji finansowych w naszym kraju. Dysponuje siecią 130 placówek rozsianych po całej Polsce. Bank obsługuje ponad 600 tysięcy klientów. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorców. Z usług banku można również korzystać dzięki nowoczesnym rozwiązaniom internetowym. MultiBank może się poszczycić wieloma nagrodami i wyróżnieniami, które otrzymał za swoją działalność.

Jednym z ciekawych elementów oferty MultiBank jest ta skierowana do firm i przedsiębiorstw. W jej ramach mamy do czynienia z szeregiem bardzo ciekawych kredytów. Oferta Multibank to m.in kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej, kredyty gwarantowane dla firm, kredyty w ramach rachunku bieżącego, kredyty inwestycyjne, kredyt na zakup pojazdów, finansowanie z linii kredytowej Europejskiego Banku Inwestycyjnego czy gwarancjace de minimis BGK. Bank oferuje również ciekawe warunki związane z dopuszczalnym saldem debetowym. Mówiąc na przykład o kredytach warto również wspomnieć o całych pakietach kredytowych czy związanych z innymi produktami, jaki oferuje bank.

Kredyty skierowane do firm mogą przysługiwać również osobom wykonującym tak zwane wolne zawody. Bank oferuje ciekawe warunki kredytowania w tym atrakcyjne oprocentowanie oraz prowizje. Warto zwrócić również uwagę na zobowiązania preferencyjne jak wspominane już finansowanie z EBI czy gwarancje Banku Gospodarstwa Krajowego. Kredyty w MultiBank to również długi okres spłaty.

Oficjalna stronawww.multibank.pl

Dodaj swoją opinię