Nordea – oferta kredytów dla firm

Nordea Bank Polska powstał w 1999 dzięki podpisaniu umowy subskrypcyjno-inwestycyjnej Banku Komunalnego z Nordea Bank AB. Fuzja Banku Komunalnego oraz należącego grupy Nordea banku BWP-Unibank zakończyła się w 2001 roku. W 2003 Nordea Bank Polska połączył się z LG-Petro Bankiem. Właścicielem większościowego pakietu akcji (90%) jest Nordea Bank AB. Jest to największa skandynawska grupa finansowa. Oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i klientów korporacyjnych.

Dostęp do usług możliwy jest dzięki sieci placówek jak i bankowości elektronicznej. Nordea Bank Polska posada bogatą ofertę produktów i usług skierowanych do sektora przedsiębiorstw. Firmy mogą zwłaszcza liczyć na ciekawe opcje kredytów. Mowa tu na przykład o kredytach w rachunku firmowym. Kolejna pozycja w ofercie Nordea to kredyt na uruchomienie własnej działalności gospodarczej. Inny pomysł na finansowanie działalności gospodarczej to kredyty samochodowe. Dzięki nim firmy mogą sfinansować zakup pojazdów potrzebnych do funkcjonowania danej działalności. Bank przygotował też ciekawą ofertę skierowaną do przedstawiciel konkretnych zawodów prowadzących własną praktykę. Mowa tu o ofercie dla zawodów medycznych oraz zawodów prawniczych.

Poza tym Nordea Bank Polska to również szeroka gama kredytów inwestycyjnych, czy kredytów w rachunku bieżącym. Kolejnym rozwiązaniem kredytowym przeznaczonym do wsparcia firm jest kredyt obrotowy w tym odnawialny kredyt obrotowy. Bank przygotował też specjalne pakiety dla wspólnot mieszkaniowych. Warto również zwrócić uwagę na gwarancje i regwarancje bankowe.

Oficjalna stronawww.nordea.pl

Dodaj swoją opinię