Wsparcie dla firm w 2014 roku

Rok 2014 może być bardzo dobrym rokiem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wszystko dzięki możliwości starania się o niskooprocentowane kredyty oferowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Dzięki temu przedsiębiorcy będą mogli pożyczyć na atrakcyjnych warunkach nawet 300 tysięcy złotych. Oto, co na temat wsparcia finansowego powiedział prezes Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej, Marek Zagórski:

“Dla mikro, małych i średnich firm oferujemy kredyty za pośrednictwem banków z nami współpracujących. To są albo mikrokredyty do 20 tys. zł, albo większe do 1 mln zł. One są jeszcze bardzo dobrze oprocentowane. Oprócz tego oferujemy pożyczki wraz z poręczeniem”.

Dodał również: ”Mam nadzieję, że uda nam się rozszerzyć ofertę pożyczek dla gmin. Równolegle prowadzimy szereg programów dotacyjnych, edukacyjnych i tutaj będziemy mieli nowe propozycje. Głównie adresowane do gmin, z którymi współpracujemy, czyli gmin wiejskich, ale również dla organizacji pozarządowych, z którymi też współpracujemy”. (Źródło: Newserią Biznes, finanse.wp.pl)

Dodaj swoją opinię